Hakkımızda

Ozdalogluhaliyikama.com tüketici gözü ile tasarlanmış, birinci önceliği yüzde yüz tüketici memnuniyeti olan, Türkiye’nin lider halı yıkama, perde yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama servisidir. Halı Yıkama sektöründe en uygun fiyat, en hızlı hizmet, koşulsuz tüketici memnuniyeti hedefi ile yola çıkan Ozdalogluhaliyikama.com, sektördeki tecrübe ve birikimini uzman kadrosu ve yaygın bayi ağı ile tüketicilerin hizmetine sunmaktadır.

Sektörde emin adımlarla ilerleyen ve zamanınızı daha kaliteli geçirebilmenize olanak sağlayacak çözümler geliştiren Ozdalogluhaliyikama.com sayesinde, sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Zamanınızı daha kaliteli geçirme şansı tanıyacak olan Ozdalogluhaliyikama.com sayesinde sevdiklerinizle daha uzun ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

 

Neden Ozdalogluhaliyikama.com?

Gündelik yaşamın yoğun temposu arasında hepimiz kendimize daha çok zaman ayırmak, ilgi duyduğumuz işlere odaklanmak, sevdiklerimizle birlikte olmak, kısacası kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirmek isteriz. Özdaloğlu; perde yıkamak, yorgan yıkamak, halı yıkamak gibi zorunlu işlerin verdiği zahmetten ve yarattığı zaman kaybından kurtulmanız için hayata geçirilmiş bir sisteme sahiptir. Uygun fiyatları, hızlı servisi ve kaliteli hizmet güvencesi ile her an parmaklarınızın ucunda yer almaktadır.

 

Esnaf Dostu Halı Yıkama ve Temizleme Ağı

Ozdalogluhaliyikama.com sahip olduğu geniş bayi yelpazesi ile ülkemizin her noktasına kaliteli halı yıkama, perde yıkama ve yorgan yıkama hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Uzun yıllar sektöre emek vermiş deneyimli halı yıkama işletmelerinin bir araya gelmesi ile oluşan bu güçlü yapı, aynı zamanda halı yıkama sektörünü bir kaç firmanın tekelinde olmaktan çıkarmıştır. Bu çalışma felsefesi ile tamamen esnaf dostu bir halı yıkama ağı oluşturulmuş, hem esnafların hem de müşterilerin çıkarları gözetilmektedir.

Ozdaloglu olarak, müşterilerimizin beklentilerine hızlı ve doğru şekilde cevap vermek ilk hedefimizken, itibarımızı tüm menfaatlerin üzerinde tutmak, çalışma hayat felsefemizdir.

 

7/24 Kolay Sipariş

0216 499 86 66 No.lu çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşarak ya da bilgisayar veya mobil cihazlarınızdan, haftanın 7 günü, 24 saat boyunca siparişlerinizi verebilirsiniz.

× WhatsApp Destek Hattı